Resultater Vennafjellet Opp 2019

Ole Morten Flataker, Hommelvik IL og Alise Einmo, Rindal IL. Årets vinnere av Vennafjellet Opp 2019!

HER finner du resultater for årets Vennafjellet Opp.

Ny løyperekord damer:

Alise Einmo, Rindal IL 27:38

 

Spurtpris Litjdammen: 

Herrer: Jonas Aasbø, Rindal IL

Damer: Lena Selen, Strindheim IL

 

Spurtpris Åltjønna: 

Herrer: Ole Morten Flataker, Hommelvik Il

Damer: Alise Einmo, Rindal IL

Resultat Vennafjellet Opp 2018

Ragnhild Mogstad, Rindal IL og Eirik Mysen, Mosvik Il årets vinnere (foto Magnus Grøtte Renå)

Her finner du resultat fra årets Vennafjellet Opp.

Ny løyperekord herrer:

Eirik Mysen, Mosvik IL  24.11

 

Spurtpris Litjdammen:

Herrer: Haben Brhane Gebrehiwet, Strindheim IL

Damer: Ragnhild Mogstad, Rindal IL

 

Spurtpris Åltjønna:

Herrer: Eirik Mysen, Mosvik IL

Damer: Ragnhild Mogstad, Rindal IL

 

 

 

 

Resultat Vennafjellet Opp 2017

Her er resultatene fra årets løp i konkurranseklassen.

Nye løyperekorder:

menn: Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL   25:42

kvinner: Sigrid Alexandersen, NTNUI   28:45

Spurtpris "Litjdammen":

Menn: Erlend Gjerdevik Sørtveidt, Strindheim IL

Kvinner: Sigrid Alexandersen, NTNUI

Spurtpris Åltjønna:

Menn: Eirik Mysen, Mosvik IL

Kvinner: Sigrid Aleksandersen, NTNUI

Reultater Vennafjellet Opp 2016

Løperne passerer ved spurtprisen etter 1 km

Komplett resultatliste finner du her

Vinnere av spurtpriser 

Etter 1 km:

Herrer: Geir Kristian Hoås, Lånke IL

Damer: Hanne Mjøen Maridal, Lillehammer IF

Ved Åltjønna:

Herrer: Hallgeir Aspli, Frol IL

Damer: Hanne Mjøen Maridal, Lillehammer IF

 

Ny løyperekord for damer

Hanne Mjøen Maridal, Lillehammer IF 30.52 

 

 

Resultater Vennafjellet Opp lørdag 29. august 2015

Beste tid herrer og vinner av spurtpris ved Åltjønna: Jørgen Natvig Løvseth, Byåsen IL 

Beste tid damer og vinner av spurtpris ved Åltjønna: Eiril Fuglem Renå, Hommelvik IL

 

Kvinner 15-20 år 
1 Eiril Fuglem Renå Hommelvik IL/MVS 33:55
2 Tine Marit Renå Hommelvik IL 35:29
3 Hedda Aksnes Hommelvik IL 36:31
4 Anita Vognild Bjerke IL 39:13
5 Hanna Fagrell Hommelvik IL 48:54

 

Kvinner 35- år 
1 Ingrid Gammelsæter Trondheim Triatlonkl 53:53

 

Menn 15-20 år 
1 Jørgen Natvig Løvseth Byåsen IL 26:15
2 Ole Morten Flataker Hommelvik IL 26:54
3 Geir Kristian Hoås Lånke IL 28:56
4 Mads Halstadtrø Hommelvik IL 29:37
5 Tomas Renå Hommelvik ski 30:15
6 Marius Renå Hommelvik IL 30:59
7 Sander Øwre Haugan Hommelvik IL 31:05
8 Emil Richstad Ellingsen Hommelvik IL 31:14
9 Tor Arne Slind Selbu IL 32:09
10 Øyvind Klynderud Østre Toten Skilag 32:56
11 Torbjørn Hammer Hommelvik IL 34:08
12 Kristian Evenhus IL Aasguten 34:34
13 Markus Ursin Trondheim Triatlonkl 53:53

Menn 21-34 år 
1 Øystein Solligård Svormo/NOI 27:17
2 Mats Iversen IL Varden 27:53
3 Ola Raaum Jensen Spillum IL 29:57
4 Johannes Stöhr Mostadmark IL 35:16
5 Christer Skaug Malvik IL 36:17

 

Menn 35- år-

1 Bård Nonstad Rindal IL 28:10
2 Hans Jørgen Renå Hommelvik IL 28:22
3 Sverre Vullum Malvik Bygdeservice 30:41
4 Bård Aksnes Hommelvik IL 30:43
5 John Thomas Renå Hommelvik IL 31:41
6 Rune Moen Lånke IL 32:46
7 Torgeir Kruke Malvik IL 33:29
8 Håkon Wang Selbu IL 33:54
9 Henrik Sesseng Skatteetaten 34:04
10 Eskil Bjørgum Lånke IL 34:54
11 Jon Inge Kyllotrø Selbu IL 37:44
12 Tore Hammer Hommelvik IL 37:55
13 Roar Kjøsnes Mostadmark IL 39:16